Základem stabilního a pevného Citylightu je ocelová konstrukce se zvýšenou odolností proti povětrnostním vlivům.
Nosná konstrukce je oplechována kvalitním ocelovým plechem zpracovaným automaticky laserovým řezáním a počítačem řízeným ohýbacím strojem. Povrch se barví komaxitem jakoukoli barvou ze vzorníku RAL.
Obrazovka samotná je chráněna odolným plexisklem zasazeným do hliníkového rámu. To zvyšuje jak odolnost proti zásahům vandalů, tak estetický dojem z celého Citylightu.
Chlazení je podstatnou součástí každé spolehlivě fungující obrazovky. Naše řešení je zároveň nenápadné jako i účinné. Žádné mřížky nebo otvory, které ruší design a mohou být slabým místem z hlediska vodotěsnosti.
8 výkonných ventilátorů řídí svoje otáčky podle teploty uvnitř Citylightu. Díky tomu je tichý, když není chlazení potřeba a zároveň účinné, jakmile se teplota začne blížit kritické mezi.

Vzdálená správa obsahu je tou největší předností Citylightu s LED obrazovkou. Žádné náklady na velkoformátový tisk plakátů. Už žádné cestovní náklady. A už nikdy nebudete platit pracovníka při každé výměně reklamy. Vše zvládnete sami od počítače. Jak výměnu obsahu, tak jeho správné načasování. Obrazovka má svou vnitřní paměť a sama se postará o distribuci a přehrávání obsahu v termínu, který jí k tomu určíte.

To vše z pohodlí Vašeho domova nebo kanceláře.

Citylighty vybavujeme obrazovkami s velikostí bodu 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm a 10 mm. Svítivost LED modulů je od 5500 do 7500 cd/m2, což jsou dostatečné hodnoty pro viditelnost při venkovním použití.