Nejviditelnější hráč na hřišti

Nová generace výsledkové tabule určené přímo pro menší fotbalové kluby. Při jejím návrhu a vývoji jsme čerpali z letitých zkušeností fotbalových klubů s různými druhy elektronických skóreboardů. Eliminovali jsme několik základních nedostatků (složité ovládání, malá informační hodnota výsledku, neatraktivní zpracovaní) a přidali jsme ke klaským funkcím jako je časomíra a ukazatel skóre několik nových prvků – jmenovky hráčů, reklamy a atraktivní animované prostředí.

Časomíra a skóre

Zobrazení základních údajů o zápasu atraktivní formou.

Jmenovky

Ukážou jak sestavu týmů, tak střelce gólu či upozorní na zajímavý výkon hráče.

Střídání

Elegantní a jasné.

Reklama

Obrazovku samozřejmě lze použít pro prezentaci sponzorů a podporovatelů klubu.

Góóóóóól

... a umí se radovat s Vámi!

Ovládání

Prioritou pro nás bylo snadné ovládání a čitelné uživatelské prostředí.

Základní modul Fotbalové obrazovky má rozměr 2,56 m x 1,28 m. Rozměr jednotlivých světelných bodů je 13,33 mm, tzn. výsledné rozlišení je 192 x 96 bodů. Toto rozlišení je minimální možné pro prezentaci videoreklamy a už ze vzdálenosti 30 m jednotlivé body splývají ve kvalitní obraz. Zároveň obrazovka disponuje vysokou svítivostí (5500 cd/m²), což se projeví jasným obrazem i za plného slunečního svitu přímo na obrazovku. Při blízké vzdálenosti od hrací plochy montujeme před obrazovku ochranné plexisklo, které ji nejenom chrání, ale i poskytuje luxusní dojem z ní.

Skóre, časomíra a další informace se odbavují z dodávaného PC (notebook 10"), které zaručí plynulý běh veškerých obrazových informaci. O zobrazení se stará náš vlastní software. Soupisky týmů se nahrávají do systému pomocí excelových xls souborů, čímž je zaručeno snadné ovládání i pro laiky ve formátu obvykle používaném. Data lze měnit i v průběhu zápasu.

Velikost obrazovky je modulární. Například: 2,56 m x 2,56 m jsou 2 moduly, 3,84 m x 2,56 m jsou 3 moduly, 5,12 m x 2,56 m jsou 4 moduly atd.

Fotbalová obrazovka
2,56 m x 1,28 m
110 000,- Kč
bez DPH , včetně počítače a softwarového vybavení