Výroba LED obrazovek

Pohyblivý obraz, aktuální informace, neomezená velikost a tvar. Vyrábíme obrazovky na míru daném prostoru a účelu použití.

Kalkulátor obrazovky

Cena je to první, co každého zajímá a trápí zároveň. Abychom ukázali, že neděláme drahoty, můžete v naší kalkulačce rychle zjistit přesně to co vás zajímá nejvíce a věříme, že výsledek vás nebude trápit, ale spíše inspirovat.

Realizace

Kvalita našich produktů se už osvědčila při mnoha instalacích. Reference spokojeného klienta je pro nás největší odměnou.

Inspirace pro vás

Sledujeme trendy ze světa LED obrazovek a baví nás to. A rádi se o ně s vámi podělíme. Náš stále doplňovaný blog vám ukáže, že LED obrazovky nejsou jen billboardy u silnic, ale mají všestranné použití. Třeba se necháte inspirovat...

Titulková obrazovkaPro živé produkce jako je divadlo nebo opera nabízíme novou titulkovou obrazovku. Její konstrukce je uzpůsobena pro každodenní divadelní provoz.

Univerzální sportovní obrazovky 

Jsme tvůrci jedinečného systému výsledkových obrazovek sCore. Realitu běžných výsledkových tabulí díky technologii LED obrazovek posouváme do 21. století. Veškeré zobrazované údaje a funkce zobrazuje sCore s využitím graficky akcelerovaných animací a 3D funkcí, vše je plynulé a realtime. 

LED billboardy u D4

Naše provozovna se nachází v blízkosti dálnice D4 na kraji Prahy. Naše nabídka se neomezuje pouze na výrobu, ale nabízíme dva vhodně umístěné LED billboardy u dálnice D4 v blízkosti Prahy k reklamnímu pronájmu.