Naše dlouholeté zkušenosti ze strojírenských a elektrotechnických oborů se úročí při vývoji a výrobě moderních LED obrazovek. Pracujeme od detailů k celku, soustředíme se na funkčnost a rovnováhu návrhu vzhledem k požadavkům klienta. Díky tomu jsme flexibilní a umíme navrhnout řešení přesně pro daný prostor a zákazníka.

Díky optimalizovanému výrobnímu procesu a dlouhodobým vztahům s našimi partnery v zahraničí jsme schopni zákazníkům poskytnout ceny hluboko pod úrovní ostatní konkurence. Proto neváhejte a kontaktujte nás s vaší poptávkou, nebo jen s ideou.

 

Výroba a konstrukce obrazovek probíhá v následujících krocích:

1. Obhlídka lokace a zaměření

V této části se zjišťují konkrétní podmínky uchycení, dostupnost elektrického proudu, kontroluje se viditelnost a měří se další parametry potřebné pro ovládání obrazovky...

2. Zpracování projektové dokumentace

Údaje zjištěné v kroku 1 slouží jako základní parametry pro návrh a vytvoření projektové dokumentace konstrukce uchycení obrazovky v prostoru, který je pro ni nejvhodnější a zajistí jí optimální funkci.

3. Import elektroniky

U našich zahraničních partnerů zajistíme dovoz prověřených a kvalitních LED clusterů s přesně definovanými parametry, včetně inspekce kvality zboží před odesláním.

4. Výroba nosné konstrukce

V této fázi se podle projektové dokumentace vyrábí jak nosná konstrukce, tak i takzvané kabinety - vodotěsné skříně nutné pro venkovní instalace. Pro instalace uvnitř budov používáme skládací systém z hliníkových a ocelových profilu s pevným magnetickým uchycením, který je mimořádně lehký s umožňuje tzv. přední servis, tudíž není potřeba zadní pochozí lávky. Především díky tomu můžeme nabízet obrazovky za - na domácím trhu - bezkonkurenční ceny.

5. Zkušební sestavení a kalibrace obrazovky

Před instalací obrazovku sestavujeme na našem "testovacím polygonu", kde se odladí možné neduhy, proběhne zkušební provoz a kalibrace obrazovky. Ke klientovy se díky tomu expeduje finální výrobek, jehož montáž pak na místě probíhá s minimem problému.

6. Montáž na místě

V poslední fázi probíhá doprava, finální montáž nosné konstrukce a i samotné obrazovky spolu s jejím elektrickým oživením. Probíhá kalibrace jasu obrazovky s ohledem na okolní světelné prostředí.

Celková doba výroby obrazovky je 6-10 týdnů.